Dziś kolejny raport z piłkarskich boisk w niższych klasach rozgrywkowych. Z czwartej ligi nie mamy niestety dobrych wiadomości. Po ośmiu kolejkach Sokół Serock nadal jest bez choćby jednego punktu. Ostatnią pozycję w tabeli ligi okręgowej opuścił za to Madziar Nieporęt. Pozostałe drużyny z naszego powiatu plasują się w środku stawki.

W siódmej kolejce forBET IV ligi Sokół Serock przegrał 1:2 z Mławianką Mława, a w ósmej tym samym stosunkiem bramek uległ Wkrze Żuromin. Po ośmiu kolejkach seroccy „mydlarze” mają na swoim koncie osiem porażek i zero punktów. Strzelili dziewięć bramek, 24 stracili. Spośród drużyn z naszego powiatu występujących w lidze okręgowej w grupie Warszawa I najwyższe, siódme miejsce w tabeli zajmuje Legionovia II Legionowo. W ostatniej kolejce legionowianie przegrali na wyjeździe 3:4 z Polonią II Warszawa. Dwie pozycje niżej plasuje się Dąb Wieliszew. W ostatniej kolejce również wieliszewianie musieli przełknąć gorycz porażki. Na własnym boisku ulegli 1:3 KTS Weszło Warszawa. Swój mecz przegrał też Madziar Nieporęt, który uległ 0:1 SRT Halinów.

W następnej kolejce Sokół Serock zagra na wyjeździe z Unią Warszawa (25 września, godz. 11.00), Legionovia II Legionowo na własnym boisku podejmie Naprzód Stare Babice (26 września, godz. 11.00), Dąb Wieliszew zmierzy się na wyjeździe z PKS Radość (25 września, godz. 16.00), a Madziar Nieporęt w meczu wyjazdowym skonfrontuje się z drugim beniaminkiem, KTS Weszło Warszawa.