Wobec szybko malejącej liczby chętnych na przyjęcie szczepionki przeciwko koronawirusowi, reakcja mogła być tylko jedna. We wtorek (27 lipca) legionowski ratusz poinformował o czasowym wstrzymaniu działalności powszechnego punktu szczepień działającego od dwóch miesięcy w legionowskiej Lodowej Arenie.

Jak wynika z informacji podanych przez miejskich urzędników, liczba osób rejestrujących się na szczepienie przeciw COVID-19 w punkcie szczepień Lodowa Arena zmniejszała się z tygodnia na tydzień. Doszło do tego, że nie wykorzystywano tam wszystkich posiadanych dawek szczepionki, nawet mimo publikowanych w mediach informacji o możliwości zaszczepienia się bez konieczności wcześniejszej rejestracji. „W związku z powyższym podjęto decyzję o czasowym wstrzymaniu działalności powszechnego punktu szczepień w Lodowej Arenie w Legionowie” – zakomunikowali pracownicy legionowskiego ratusza. Dodając, że wznowienie jego pracy przewiduje się jesienią bieżącego roku. Na obecną chwilę nic więcej w tej kwestii nie wiadomo.

Poprzedni artykułWypadek na motocyklu
Następny artykułSierpień na sportowo
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 50-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.