Dwudziesta pierwsza kolejka w klasach A i B nie przyniosła żadnych nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Dla kibiców z powiatu legionowskiego największym wydarzeniem tej serii spotkań było z pewnością derbowe starcie rezerw Dębu Wieliszew z Madziarem Nieporęt. Zespół z Wieliszewa, o dziwo, okazał się lepszy od wicelidera A-klasy.

Spotkanie Dębu z Madziarem zakończyło się zwycięstwem wieliszewian 1:0. W ciągu tego tygodnia ponownie szykują nam się dwie A i B-klasowe kolejki – zaległa oraz bieżąca. W zaległej, rozgrywanej 19 maja, Madziar Nieporęt zmierzy się z Cocojambo Warszawa, a w bieżącej (niedziela 23 maja, godz. 11.00) z Huraganem II Wołomin. Dąb II Wieliszew z kolei w środę zagra z Rządzą Załubice, a w niedzielę (23 maja) o godzinie 17.30 podejmie u siebie Wkrę Pomiechówek.

Wszystkie B-klasowe drużyny z naszego powiatu swoje mecze w 21 kolejce niestety przegrały. Impet Łajski został rozbity aż 0:10 przez Płudy Warszawa, Mewa Krubin przegrała 0:5 z Orłami Zielonka, a Rotavia Nieporęt uległa 1:4 Koronia Jadów. W środę, w zaległej kolejce, Impet w derbowym starciu zmierzy się z Mewą, a Rotavia zagra na wyjeździe z Legionem Warszawa. Natomiast w bieżącej serii gier Impet Łajski podejmie Mazura II Radzymin, Rotavia Nieporęt zagra na wyjeździe z Farmacją Tarchomin, a Mewa Krubin w meczu wyjazdowym zmierzy się z Lotniskiem Modlin.