Legionovia KZB Legionowo w kolejnym ligowym meczu rozgrywanym na własnym boisku ponownie zafundowała swoim kibicom piłkarski rollercoaster. Podopieczni Michała Pirosa znów musieli gonić wynik. Gdy im się to udało i nawet wyszli na prowadzenie, rywal zdołał wyrównać. Na szczęście legionowianie zdobyli kolejną bramkę i tym razem już nie dali sobie wyrwać zwycięstwa. Domowe starcie ze Zniczem Biała Piska zakończyło się wynikiem 3:2, a wszystkie bramki dla biało-żółto-czerwonych padły po stałych fragmentach.

Tak jak w kilku poprzednich spotkaniach to Legionovia szybko wychodziła na prowadzenie, tak teraz to jej rywalowi udało się błyskawicznie zdobyć bramkę. Już w 7 minucie gości z Białej Piskiej na prowadzenie, po precyzyjnym strzale zza pola karnego, wyprowadził Marcin Fiedorowicz. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać. W 12 minucie rzut wolny perfekcyjnie wykorzystał Marcin Kluska. Po jego piekielnie mocnym strzale bramkarz Znicza był bez szans. Po doprowadzeniu do wyrównania Legionovia poszła za ciosem i już w 29 minucie piłkarzom trenera Pirosa udało się zdobyć drugą bramkę. Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w siatce umieścił głową Dariusz Zjawiński.

Po zmianie stron Znicz zaczął śmielej atakować. Już w niespełna dziesięć minut po wznowieniu gry udało mu się doprowadzić do wyrównania. Druga bramka dla gości była niemalże kopią akcji, po której gola zdobył Zjawiński. Na listę strzelców zapisał się tym razem Andrzej Kosiński. Od 61 minuty goście musieli grać w osłabieniu. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał bowiem strzelec pierwszego gola, Marcin Fiedorowicz. Legionovia, widząc w tym szansę na zgarnięcie pełnej puli punktów, rzuciła się do ataku. Trzecią bramkę legionowianom udało się zdobyć w 73 minucie. Gola na 3:2 z rzutu wolnego strzelił Patryk Koziara. Do ostatniego gwizdka sędziego wynik już się nie zmienił i trzy punkty pozostały w Legionowie.

W następnej kolejce Legionovia zmierzy się na wyjeździe z Unią Skierniewice. Spotkanie zaplanowano na sobotę 1 maja na godzinę 15.00.

Legionovia Legionowo – Znicz Biała Piska 3:2 (2:1)

Bramki: Kluska (12′), Zjawiński (29′), Koziara (73′) – Fiedorowicz (7′), Kosiński (54′)

Legionovia: Krzywański – Kaczorowski, Bujak, Choroś, Barański (69′ Karabin), Mroczek, Koziara, Zjawiński, Papazjan (63′ Dobrogost), Kluska (90′ Lewandowski), Trubeha

Znicz: Radzikowski – Romachów, Dzienis, Kosiński, Denert (31′ Kalinowski), Jambrzycki (76′ Famulak), Kossyk (86′ Gondek), Furman, Jarosz, Fiedorowicz, Giełażyn