Gracjan Konopski, 18-letni skrzydłowy od rundy wiosennej zasili kadrę III-ligowej Legionovii KZB Legionowo. Do Legionowa młody pomocnik trafił z Legionu Warszawa. Z zespołem z Parkowej związał się dwuletnim kontraktem.

W warszawskim klubie Gracjan Konopski występował w drużynach juniorskich: na pozycji pomocnika w A2 Junior „Ekstraliga” 2019 i jako napastnik w rozgrywkach A1 Junior „Ekstraligi”. W pierwszych rozgrywkach zagrał w sumie w 14 spotkaniach. Na boisku przebywał łącznie przez 1 155 minut. Strzelił dziewięć goli i zaliczył siedem asyst. W A1 Junior „Ekstralidze” wystąpił w 12 meczach, przebywając na boisku łącznie 1008 minut. Ma na swoim koncie pięć bramek i cztery asysty.

Pozyskanie młodego skrzydłowego to niejedyne zmiany w kadrze Legionovii. Po półrocznym pobycie w Legionowie z klubem pożegnał się 29-letni napastnik Mateusz Kowalski. 29-latek na Parkową trafił w sierpniu ubiegłego roku. Zagrał w sześciu spotkaniach, nie strzelił żadnej bramki. Mariusz Kowalski powrócił do Hutnika Warszawa, w którym poprzednio występował. Nadal będzie jednak pracował jako trener w Akademii Legionovii Legionowo.