W następnym z zimowych sparingów piłkarska Legionovia pokonała 2:0 swojego kolejnego ligowego rywala, Olimpię Zambrów. Dla podopiecznych trenera Michała Pirosa był to jeden z ostatnich sprawdzianów przed startem ligowych rozgrywek.

Mecz rozegrano w sobotę 20 lutego o godzinie 12.00 na legionowskim stadionie. W starciu z ligowym rywalem Legionovia wystąpiła w składzie: Błesznowski (46′ Krzywański) – Kaczorowski (65′ Karabin), Bujak (63′ Worach), Choroś, Barański, Koziara, Dobrogost (68′ Zawistowski), Zjawiński, Turkowski (61′ Lewandowski), Mroczek, Papazjan (68′ Konopski). Ze względu na drobne urazy w spotkaniu nie mogli wystąpić Andrzej Trubeha, Michał Bajdur oraz Marcin Kluska. Przedstawiciele klubu zapewniają jednak, że cała trójka już niedługo powinna wrócić do normalnych treningów.

Sobotni sparing świetnie rozpoczął się dla podopiecznych trenera Pirosa, na prowadzenie udało im się bowiem wyjść już w drugiej minucie. Strzelcem bramki był Dawid Papazjan. Druga bramka padła dużo później, bo w 65 minucie. Tym razem na listę strzelców wpisał się defensor Daniel Choroś. Goli w tym spotkaniu już nie oglądaliśmy, choć przyznać trzeba, że Legionovia miała jeszcze sporo okazji do ich strzelenia.

W najbliższą sobotę (27 lutego) legionowianie zmierzą się z Unią Skierniewice, a na koniec okresu przygotowawczego zagrają z czwartoligowym KS Łomianki (6 marca). Tego samego dnia, na własnym boisku o godzinie 13.00, Legionovia zagra zaległe spotkanie z rundy jesiennej. Jej przeciwnikiem będzie Jagiellonia II Białystok.