Znane są już wyniki ankiety przeprowadzonej w związku z zarządzeniem Prezydenta Miasta Legionowo z 3 lutego br. dotyczącym konsultacji społecznych w sprawie nadania jednej z miejskich dróg nazwy „Malinowa”. Jak było do przewidzenia, mieszkańcy zaakceptowali ją niemal jednogłośnie.

W prezydenckim zarządzeniu chodziło o drogę położoną w Legionowie, oznaczoną numerami działek: nr 2/2 nr obrębu 15 i nr 8/17 nr obrębu 64. Uczestnicy zamieszczonej na stronie internetowej legionowo.pl ankiety musieli tylko odpowiedzieć na pytanie, czy są za nadaniem jej nazwy „Malinowa”? Do wyboru mieli dwie opcje: TAK lub NIE. Po zakończeniu konsultacji i podliczeniu głosów okazało się, że w trwającej 12 dni ankiecie swoje głosy oddało łącznie 60 osób, z których 58 (96,67%) owocową nazwę poparło, a tylko dwóch respondentów (3,33%) było przeciw. Pewnie bardziej smakują im truskawki…

Poprzedni artykułZesłańcy na posyłki
Następny artykułAktywność do raportu
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 50-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.