Na początku nowego roku zarząd siatkarskiej Legionovii S.A. zaserwował kibicom kolejny widowiskowy pokaz skuteczności w pozyskiwaniu sportowych mecenasów. Jak w piątek poinformował klub, nowym sponsorem tytularnym legionowskiej ekipy została firma IŁ Capital i od tego momentu drużyna zmienia swą nazwę na DPD IŁCapital Legionovia Legionowo.

Wieloletnia praca klubowych działaczy sprawiła, że Legionowo już teraz jest znanym i uznanym, jednym z najsilniejszych siatkarskich ośrodków w Polsce. Czego dowodem są zarówno występy na ligowych parkietach, jak też imponujące osiągnięcia w szkoleniu młodzieży. Obecnie, dzięki wsparciu kolejnego możnego sponsora, realizacja wyznaczonych przez zarząd klubu celów powinna przebiegać jeszcze sprawniej. – Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka. Wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda! – powiedział Igor Łukasik, prezes firmy IŁ Capital – funkcjonującego na lokalnym i międzynarodowym rynku holdingu inwestycyjnego, poza Polską prowadzącego działalność między innymi w Chorwacji i Dubaju. A szef nowego sponsora tytularnego wie, co mówi, bo sam w przeszłości profesjonalnie uprawiał piłkę siatkową i doskonale rozumie mechanizmy rządzące tą dyscypliną sportu.

Ze złożenia podpisów na umowie z firmą IŁ Capital cieszy się też oczywiście prezes Legionovii S.A. Konrad Ciejka. W tego rodzaju poważnych, obliczonych na wiele lat przedsięwzięciach stabilizacja finansowa jest niezwykle istotna. Jeśli, zdaniem części przedstawicieli środowiska sportowego, nie najważniejsza. – Dynamiczny rozwój naszego klubu wymaga coraz większych nakładów. Chcemy inwestować w stopniową rozbudowę naszej organizacji i realizowanie coraz bardziej ambitnych celów sportowych. Bardzo się cieszymy, że firma IŁ Capital dołącza do naszej ekipy. Jesteśmy przekonani, że razem wprowadzimy DPD IŁ Capital Legionovię na zupełnie nowy poziom – uważa prezes Konrad Ciejka. Co to w praktyce oznacza? Zapewne, czego bez wątpienia pragnęliby kibice, walkę o najwyższe sportowe cele.

Więcej informacji na temat nowego sponsora tytularnego Legionovii S.A. Można znaleźć na jego stronie internetowej: www.lukasik-capital.com.

Poprzedni artykułBudżet dopłaci do czynszu
Następny artykułPrzejechał się do paki
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 51-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.