Piłkarska Legionovia KZB ma już za sobą dwa pierwsze zimowe sparingi. W obu podopieczni trenera Michała Pirosa zmierzyli się z drużynami grającymi na co dzień w czwartej lidze. Patrząc tylko na wyniki obu spotkań, można być połowicznie zadowolonym.

Oba mecze Legionovia rozegrała w sobotę (16 stycznia). O godzinie 12.00 legionowianie zmierzyli się z zespołem Escola Varsovia, a dwie godziny później zagrali ze Świtem Staroźreby. Mecze zostały rozegrane na boisku przy Parkowej. Starcie z drużyną z Warszawy zakończyło się przekonującym zwycięstwem Legionovii. Escola Varsovia została pokonana 4:0. W drugim sparingu podopieczni trenera Pirosa musieli z kolei uznać wyższość rywala. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Świtu 4:2.

W następną sobotę (23 stycznia) na zawodników Legionovii czekają dwie kolejne gry kontrolne. Oba sparingi ponownie zostaną rozegrane w Legionowie. O godzinie 10.00 legionowianie zmierzą się z grającym w czwartej lidze KS Raszyn, a o 12.00 podejmą drugoligowy Znicz Pruszków.