Jak informowaliśmy przed tygodniem, na Targowisku Miejskim w Legionowie od stycznia tego roku nie są pobierane opłaty targowe. I to z pewnością dobra wiadomość dla pracujących tam kupców. Powinni oni jednak pamiętać, że pozostałe opłaty ujęte w regulaminie zarządzanego przez spółkę KZB targu nie uległy zmianie.

Zgodnie z regulaminem obowiązującym na legionowskim targowisku, prowadzący obiekt przyjmuje z góry do piątego dnia każdego miesiąca opłatę za rezerwację na kolejny miesiąc. Miesięczna opłata rezerwacyjna przyjmowana jest w kasie targowiska, a jej wysokość zależy od wielkości stanowiska handlowego. Osoby zamierzające prowadzić handel, a nieposiadające wykupionej imiennej rezerwacji miesięcznej, zobowiązane są do uisczenia pobieranej przez inkasenta opłaty w wysokości 10 zł za każdy dzień handlu. Szczegółowych informacji w tym zakresie udziela biuro Targowiska Miejskiego w Legionowie, tel. 22 774 94 05 lub e-mail targowisko@kzb-legionowo.pl.

Od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku na Targowisku Miejskim w Legionowie oraz innych tego typu obiektach w kraju nie będzie pobierana opłata targowa. To efekt zapisów Ustawy z dnia 9 grudnia 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw.

Poprzedni artykułRuszyły przygotowania
Następny artykułNie ustąpił pierwszeństwa
Waldek Siwczyński
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 49-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here