Zgodnie z zapowiedziami w piątek (7 stycznia) piłkarska Legionovia KZB Legionowo rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej. Zawodnicy mają już za sobą pierwsze treningi i pierwszą grę kontrolną.

Piątkowe zajęcia polegały przede wszystkim na pracach w grupach i na tak zwanej diagnostyce, czyli między innymi testach wydolności tlenowej. Przeszli je zarówno gracze pierwszej drużyny, jak i zawodnicy rezerw oraz młodzieżowcy. Dzień później Legionovia rozegrała z kolei pierwszą grę kontrolną. Był to mecz wewnętrzny, w którym zawodnicy zostali podzieleni na trzy drużyny: czerwoną, pomarańczową i zieloną. Spotkanie składało się z trzech 35-minutowych tercji. Padło w nim podobno sporo goli.

Kolejne sparingi Legionovia rozegra w najbliższą sobotę. Legionowianie zmierzą się dwoma czwartoligowcami. Ich pierwszym rywalem będzie Escola Varsovia, a drugim Świt Staroźreby. W kolejną sobotę (23 stycznia) przeciwnikami podopiecznych trenera Michała Pirosa będą drugoligowy Znicz Pruszków i kolejny reprezentant IV ligi – KS Raszyn.