fot. Fb KPR Legionowo

Rzuciwszy w pierwszej rundzie na kolana wszystkich rywali, szczypiorniści KPR-u Legionowo pracowicie spędzają przerwę w rozgrywkach. Zanim ponownie wybiegną na pierwszoligowe parkiety, zawodnicy ekipy prowadzącej w grupie C z przewagą dziewięciu punktów rozegrają kilka ważnych od strony szkoleniowej meczów sparingowych.

Terminarz zaplanowanych na styczeń gier kontrolnych legionowskiej drużyny wygląda imponująco. Na początek, trzynastego stycznia u siebie, piłkarze ręczni KPR-u zmierzą się z SPR-em ROKiS Radzymin. Trzy dni później, również w DPD Arenie, podejmą natomiast Warmię Energę Olsztyn. Dwudziestego stycznia legionowianie zagrają na wyjeździe z Orlenem Wisłą II Płock, zaś dwudziestego trzeciego do DPD Areny przyjedzie KSZO Handball Ostrowiec Świętokrzyski. Na koniec przygotowań, dwudziestego dziewiątego stycznia, prowadzony przez Marcina Smolarczyka i Michała Prątnickiego zespół pojedzie do Olsztyna, aby ponownie zmierzyć się z tamtejszą Warmią.

Drugą rundę pierwszoligowych rozgrywek w grupie C jej legionowski lider zainauguruje szóstego lutego. Jako pierwsza – prawdopodobnie wciąż przy pustych trybunach – jego aktualną formę sprawdzi trzecia w tabeli ekipa warszawskiego AZS-u Uniwersytet Warszawski. We wrześniu ubiegłego roku, na inaugurację tego sezonu, przegrała ona u siebie z KPR-em 18:30.

Poprzedni artykułWezwania po kłopoty
Następny artykułOperetka prosto z sieci
Waldek Siwczyński
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 49-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here