W wigilijny wieczór w jednym z mieszkań na terenie Legionowa pijany mężczyzna przy pomocy noża groził swojej żonie pozbawieniem życia. Na szczęście do tragedii nie doszło, a domowy oprawca trafił już za kratki.

Policjanci, którzy zostali wezwani na pomoc kobiecie, ustalili, że wigilijna awantura nie była pierwszym wyskokiem mężczyzny. Agresywny 45-latek, zazwyczaj będąc pod wypływem alkoholu, od ponad trzech lat wszczynał domowe awantury, podczas których wyzywał, szarpał, popychał, bił, a nawet groził pozbawieniem życia swojej żonie i ich synowi. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie 45-latkowi zarzutu fizycznego i psychicznego znęcania się nad osobami najbliższymi. Na wniosek legionowskiej prokuratury sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu tymczasowego. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułDzwon z pierwszeństwem
Następny artykułI po dmuchaniu
Waldek Siwczyński
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 49-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here