W ostatnim tygodniu Legionovia KZB Legionowo rozegrała dwa ligowe mecze. W obu podzieliła się punktami z rywalem. Środowe (11 listopada) starcie przy Parkowej z Ruchem Wysokie Mazowieckie zakończyło się wynikiem 1:1, a w sobotę (14 listopada) podopieczni trenera Michała Pirosa bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z RKS Radomsko.

Legionovia zdążyła już przyzwyczaić piłkarskich kibiców do tego, że w wielu spotkaniach jako pierwsza obejmowała prowadzenie. Tak też było i w starciu z Ruchem Wysokie Mazowieckie. W 22 minucie gola na 1:0 zdobył dla legionowian Michał Bajdur. Po niespełna pięciu minutach powinno być już 2:0 dla Legionovii, Patryk Koziara nie wykorzystał jednak rzutu karnego. Na przerwę podopieczni trenera Pirosa schodzili więc tylko z jednobramkowym prowadzeniem. Po zmianie to goście byli drużyną aktywniejszą. Dobra gra Ruchu w drugiej połowie dała efekt w postaci bramki wyrównującej, strzelonej w 64 minucie przez Michała Grochowskiego. W końcówce meczu Legionovia, po dwójkowej akcji Trubeha – Bajdur, mogła zdobyć drugą bramkę, legionowianom zabrakło jednak skuteczności. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Dla podopiecznych trenera Pirosa były to kolejne punkty stracone na własnym boisku.

Okazja do podreperowania dorobku punktowego nadarzyła się już trzy dni później. W sobotę (14 listopada) Legionovia zmierzyła się na wyjeździe z RKS Radomsko. Obiektywnie trzeba przyznać, że mecz ten nie był specjalnie porywającym widowiskiem. W pierwszych 45 minutach meczu obie drużyny stworzyły zaledwie po jednej groźnej akcji. W 34 minucie Marcin Kluska precyzyjnie strzelił z rzutu wolnego zza linii 16 metra, niestety bramkarz Ruchu zdołał sparować piłkę. Niedługo potem swoją okazję na zdobycie gola mieli też gospodarze. Po strzale z dystansu Rafała Babula piłka na szczęście poszybowała nad poprzeczką. W drugiej połowie żadna z drużyn nie potrafiła już zdobyć przewagi i zagrozić bramce rywala. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

W następnej kolejce czwarta w trzecioligowej tabeli Legionovia miała zmierzyć się u siebie z trzynastą aktualnie Jagiellonią II Białystok. Spotkanie zaplanowano na sobotę 21 listopada na godzinę 13.00, ale zostało ono przełożone ze względu na zagrożenie epidemiologiczne.

Legionovia Legionowo – Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (1:0)

Bramki: Bajdur (22′) – Grochowski (64′)

Legionovia: Błesznowski – Kaczorowski, Gibas (90′ Worach), Choroś, Barański (77′ Bućko), Karabin (46′ Dąbrowski), Koziara, Kluska, Dobrogost (77′ Lewandowski), Bajdur, Trubeha.

Ruch: Dziwulski – Domański, Stankiewicz, Grzybowski, Kuriata, Łukaszczyk, Samluk (75′ Pytlik), Skibko, Grochowski (84′ Jackiewicz), Brokowski, Mackiewicz.

RKS Radomsko – Legionovia Legionowo 0:0 (0:0)

Radomsko: Podleśny – Bednarski (54’ Woźniak), Bocian (45’ Saktura), Klepacz (80’ Płochocki), Kventsar, Kolasa, Siewiera, Babul, Kraska, Balcerzyk, Szczepaniak.

Legionovia: Błesznowski – Kaczorowski, Worach, Choroś, Dąbrowski (90’ Karabin), Lewandowski (61’ Bućko), KKoziara, Kluska, Dobrogost (88’ Szeliga), Bajdur, Trubeha.