Legionovia KZB Legionowo przekonująco wygrała drugi ligowy mecz z rzędu. W sobotę (7 listopada) podopieczni trenera Michała Pirosa rozbili na wyjeździe Olimpię Zambrów. Mecz zakończył się zwycięstwem legionowian aż 4:1.

Początek spotkania nie wskazywał jednak, że w Zambrowie dojdzie do aż takiego pogromu. To bowiem gospodarze byli stroną zdecydowanie przeważającą i tylko dzięki temu, że brakowało im skuteczności, nie prowadzili w tym spotkaniu. Z czasem stroną coraz bardziej dominującą zaczęła być Legionovia. Festiwal strzelecki w wykonaniu gości rozpoczął się pod koniec pierwszej połowy. W 40 minucie gola na 1:0 zdobył Andrzej Trubeha, będący ostatnio w doskonałej formie strzeleckiej. Jeszcze przed przerwą po strzale z rzutu karnego wynik spotkania na 2:0 podwyższył Patryk Koziara.

Po zmianie stron przewaga Legionovii nie podlegała już dyskusji. Swoją świetną tego dnia dyspozycję kolejnym golem legionowianie podkreślili w 61 minucie. Na listę strzelców po raz drugi tego dnia wpisał się Andrzej Trubeha, który w tym sezonie ma już na swoim koncie siedem goli. Bramka na 4:0 padła w 70 minucie. Podanie Michała Bajdura z prawej strony boiska wykorzystał Marcina Kluska i wpakował piłkę między słupki bramki Olimpii. Jedenaście minut później gospodarze strzelili gola honorowego. Zdobył go Kamil Zalewski. Drużyny z Zambrowa nie stać już jednak było na kolejne trafienia.

Po tym zwycięstwie Legionovia Legionowo awansowała na trzecie miejsce w tabeli, do wicelidera i lidera tracąc odpowiednio dwa i trzy punkty. W środę 11 listopada o godzinie 13.00 podopieczni trenera Michała Pirosa zmierzą się na własnym boisku z Ruchem Wysokie Mazowieckie, a w niedzielę 15 listopada o tej samej godzinie Legionovia zagra na wyjeździe z RKS Radomsko.