Po jedenastu kolejkach w B-klasie trzy grające w niej zespoły z terenu powiatu legionowskiego plasują się na trzech ostatnich miejscach w tabeli. Dołuje również i A-klasowy Dąb II Wieliszew, zajmujący trzecie od dołu miejsce. Honoru naszego powiatu w najniższych klasach rozgrywkowych broni Madziar Nieporęt, który cały czas utrzymuje pozycję wicelidera.

Madziar w niedzielnym (25 października) meczu rozbił u siebie 4:1 GKS Dąbrówkę. Rezerwy wieliszewskiego Dębu miały się w tej kolejce zmierzyć na wyjeździe Koroną Warszawa. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego spotkanie zostało jednak przełożone. W dwunastej kolejce wieliszewianie zagrają u siebie z Coco Jambo Warszawa, a Madziar Nieporęt, również na własnym boisku, zmierzy się Wkrą Pomiechówek.

Każdy z trzech B-klasowych zespołów z terenu powiatu legionowskiego przegrał swoje spotkanie jedenastej kolejki. Mewa Krubin uległa aż 0:12 Bobrowi Tłuszcz, Impet Łajski przegrał 0:2 z Legionem Warszawa, a Rotavia Nieporęt musiała uznać wyższość Lotniska Modlin, które pokonało ją 4:2. W najbliższy weekend Mewa zagra z Mazurem II Radzymin, Impet z Farmacją Tarchomin, a Rotavia z AON Rembertów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here