Dwa zwycięstwa i trzy porażki to bilans drużyn z terenu powiatu w ostatniej kolejce w najniższych klasach rozgrywkowych. Ze wszystkich pięciu zespołów w najlepszej obecnie sytuacji jest beniaminek A-klasy, Madziar Nieporęt.

Drużyna z Nieporętu po dziewięciu kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Ma jednak tyle samo punktów, co dwa wyprzedzające ją zespoły, a do lidera Madziarowi brakuje z kolei tylko czterech „oczek”. W ostatniej kolejce piłkarze z Nieporętu mierzyli się w derbowym spotkaniu z rezerwami wieliszewskiego Dębu. Madziar pewnie wygrał ten mecz aż 5:0. Po tej porażce drużyna z Wieliszewa zajmuje 12 miejsce w tabeli. W następnej kolejce piłkarze z Nieporętu zmierzą się z ŁKS Łochów (18 października, godz. 15.00), a Dąb II zagra z liderem KTS Weszło Warszawa (17 października, godz. 12.00)

Najwyższe – 10 miejsce w tabeli B-klasy spośród trzech drużyn z powiatu legionowskiego zajmuje Mewa Krubin. Rotavia Nieporęt i Impet Łajski nadal okupują dwa ostatnie miejsca. W dziewiątej kolejce Mewa pokonała u siebie aż 5:1 Lotnisko Modlin. Rotavia Nieporęt, również na własnym boisku, uległa Farmacji Tarchomin, a Impet Łajski przegrał na wyjeździe 0:3 z Mazurem II Radzymin. W następnej kolejce Mewa zagra z AON Rembertów (18 października, godz. 15.00), Rotavia zmierzy się z Orłami Zielonka (17 października, godz. 17.00), a Impet z Koroną Jadów (18 października, godz. 13.30).