Nie da się ukryć, że działacze siatkarskiej DPD Legionovii mają rękę lub jak kto woli, szczęście do możnych mecenasów pragnących wspierać legionowski sport. Niedawno z radością poinformowali, że do całkiem już sporej klubowej rodziny dołączył właśnie kolejny sponsor – samochodowa firma dilerska Carolina Car Company.

Jak podkreślają klubowi włodarze, dzięki współpracy ze sprzedawcą japońskich aut już niebawem na ulicach Legionowa będzie można zobaczyć nowiutkie klubowe samochody marki Toyota. A w nich zapewne też atrakcyjne zawodniczki, których – co bez wahania potwierdzi męska część widowni – jest przecież w Legionowie bez liku… – Bardzo się cieszymy, że Carolina Car Company do nas dołącza Nadchodzący sezon zapowiada się nad wyraz emocjonująco, a dodatkową korzyścią dla naszych sponsorów będzie start ekipy DPD Legionovii w europejskich pucharach. Jestem przekonany, że zaczynamy długą i owocną współpracę naszych marek – komentuje nowy sponsorski „transfer” prezes klubu Konrad Ciejka.

Poprzedni artykułPoszukiwany z bonusem
Następny artykułCzujnik wyrazem czujności
Waldek Siwczyński
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 49-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here