Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie zaprasza wszystkich chętnych na rejonowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W tym roku, z powodu epidemii koronawirusa, zostały one przełożone i odbędą się we wtorek 22 września. Początek o godz. 10.00, oczywiście w głównej siedzibie MOK-u przy ul. Norwida 10.

Eliminacje rejonowe obejmują trzy powiaty: legionowski, nowodworski i wołomiński.
Konkurs adresowany jest do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych oraz do osób dorosłych. Odbywa się on w czterech artystycznych „konkurencjach”, które organizatorzy nazwali następująco: recytacja, „wywiedzione ze słowa”, poezja śpiewana oraz teatr jednego aktora.

Zgłoszeń do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim można dokonywać do 18 września br. Należy to zrobić za pośrednictwem telefonu – 22 784 44 99, poprzez e-mail mok@moklegionowo.pl, lub pocztą tradycyjną na adres: MOK, ul. Norwida 10, 05-120 Legionowo. Szczegółowe informacje, regulamin OKR, karty zgłoszenia, a także komunikat głównego organizatora, czyli Towarzystwa Kultury Teatralnej, można znaleźć między innymi na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie.