Uruchomiona po technologicznej przerwie pływalnia Wodne Piaski od początku sierpnia cieszy się ogromnym powodzeniem wśród swoich stałych oraz nowych bywalców. Stosując się do kilku wymogów sanitarnych, mogą oni bez przeszkód korzystać ze wszystkich oferowanych tam atrakcji.

Mimo że konieczne stało się wprowadzenie ograniczeń związanych z sytuacją epidemiologiczną oraz wytycznymi sanepidu, zarządzany przez spółkę KZB Legionowo obiekt funkcjonuje bez przeszkód. Jego nowy, skorygowany z powodu koronawirusa regulamin jasno mówi, jak należy zachowywać się na pływalni i większość użytkowników jego zapisy bierze sobie do serca. – Czasem tylko klientom zdarza się zapomnieć o założeniu maseczki, której używanie w niektórych strefach obiektu jest obowiązkowe. Troska o zdrowie użytkowników jest dla nas kluczowa i w tym przypadku egzekwowanie przepisów stanowi bezwzględną konieczność – przypomina kierownik pływalni Zbigniew Garbaczewski.

Poprzedni artykułPijak z citroena
Następny artykułZwycięska seria
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 52-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.