Na mecze w realu przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Na szczęście mamy… gry komputerowe. W sobotę (28 marca) Legionovia Legionowo zaliczyła towarzyski mecz w grę „FIFA 2020” z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Były to w zasadzie cztery spotkania. Wirtualne starcie zakończyło się jednym zwycięstwem Legionovii i trzema remisami. Wyniki meczów to: 1:1, 2:2, 2:0 i 3:3. Bilans bramek to 8:6 dla legionowian. Cztery wirtualne trafienia zapisano na konto Karola Podlińskiego, dwa Konrada Zakliki i po jednym Patryka Koziary i Kacpra Będziszaka. Póki więc rozgrywki nie zostaną wznowione, czekamy na kolejne mecze w komputerowej „Fifie”.

Zgodnie z ostatnim komunikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej, przerwa w ligowych starciach ma potrwać do 26 kwietnia. Termin ten jest jednak uzależniony od dynamiki rozprzestrzeniania się koronawirusa. Nie jest więc wykluczone, że ta przerwa może potrwać jeszcze dłużej.