Piłkarze Legionovii KZB mają za sobą dwa kolejne zimowe sparingi. Oba zostały rozegrane w ciągu jednego tygodnia. Pierwszy z nich podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka zremisowali, a drugi wysoko wygrali.

Spotkanie z byłym ligowym rywalem, Ursusem Warszawa, zostało rozegrane w zeszłą środę (29 stycznia) o godzinie 18.00 na bocznym boisku legionowskiego stadionu. W pierwszej połowie mecz był dość wyrównany i żadna z drużyn nie potrafiła zdominować rywala. Po zmianie stron ataki Legionovii były już o wiele groźniejsze niż w pierwszych 45 minutach. Legionowianom nie udało się jednak pokonać bramkarza rywali. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Następnym sparingpartnerem Legionovii był jej kolejny dawny ligowy rywal, czyli Unia Skierniewice. Spotkanie zostało rozegrane w sobotę (1 lutego), ponownie w Legionowie. W odróżnieniu od sparingu z Ursusem, tym razem mieliśmy prawdziwy grad bramek. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Legionovii 4:1. Dwie bramki dla biało-żółto-czerownych strzelił Luka Jankovic, a po jednej Karol Podliński oraz Eryk Więdłocha.

W kolejnym zimowym sparingu Legionovia zmierzy się z Motorem Lublin. Spotkanie zaplanowano na sobotę 8 lutego.