Drugi sparing i pierwsze w tym roku zwycięstwo – w sobotę (25 stycznia) piłkarska Legionovia KZB Legionowo wygrała 1:0 z Pelikanem Łowicz. Zwycięską i jedyną w tym spotkaniu bramkę strzelił młody zawodnik Jakub Karabin.

Podobnie jak to było w pierwszym meczu kontrolnym z Bronią Radom, tym razem także na boisku wystąpiły dwie różne jedenastki. W pierwszej połowie skład Legionovii wyglądał następująco: Paweł Błesznowski, Kacper Kaczorowski, Rafał Zembrowski, Bartosz Walencik, Piotr Maślanka, Luka Janković, Eryk Więdłocha, Patryk Koziara, Karol Podliński oraz dwóch zawodników testowanych. Pierwsze 45 sparingu z trzecioligowcem nie było specjalnie porywającym widowiskiem, choć z lekką, acz wyraźną przewagą legionowian. Na przerwę oba zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie.

Na drugą odsłonę sparingu trener Jóźwiak wypuścił na boisko jedenastkę w składzie: Jakub Stefaniak, Daniel Choroś, Sebastian Weremko, Kacper Będzieszak, Jakub Karabin, Marcin Kluska, Konrad Zaklika, Jacek Lewandowski, Mateusz Turkowski oraz dwóch testowanych zawodników. Obraz gry nie odbiegał wiele od tego z pierwszych 45 minut. Z tą tylko różnicą, że Legionovia była już bardziej skuteczna. Zwycięską bramkę w 75 minucie zdobył Jakub Karabin.