Piłkarze drugiej drużyny Legionovii KZB Legionowo oraz jej zespół juniorski mają za sobą bardzo udany sparingowy tydzień. Ci pierwsi rozbili 6:2 swojego ligowego rywala, czyli Dąb Wieliszew, a drudzy rozgromili 7:2 lidera B-klasy w grupie Warszawa 1, Madziara Nieporęt.

Pierwsza połowa derbowego starcia Legionovii z Dębem była dość wyrównana. To drużyna z Wieliszewa jako pierwsza wyszła na prowadzenie i w pewnym momencie wygrywała już nawet 2:0. „Dwójka”, złożona z niemal samych młodzieżowców, zdołała jednak nie tylko odrobić straty, ale jeszcze wyjść na prowadzenie. Pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 3:2 dla legionowian. W drugiej połowie legionowianie dołożyli jeszcze trzy kolejne celne trafienia, ustalając tym samym wynik spotkania na 6:2. Strzelcami bramek dla biało-żółto-czerownych byli: Kamil Zych, Filip Motyczyński, Daniel Sękulski, Szymon Kraszewski, Karol Pierzchalski i Daniel Wrona.

W sparingu z liderem B-klasy zagrali piłkarze z roczników 2001 i 2003. Po pierwszej połowie było już 5:0 dla Legionovii. W drugiej Madziar zdołał co prawda strzelić dwie bramki (z czego jeden gol dla zespołu z Nieporętu był trafieniem samobójczym), ale legionowianie również dołożyli jeszcze dwie. Sparing zakończył się wynikiem 7:2 dla Legionovii. Bramki dla legionowskich juniorów zdobyli: Alex Wasilczenko, Michał Wasilczenko, Michał Głogowski, Grzegorz Sejdak, Igor Pasieka, Jakub Barszczewski oraz Dariusz Suska.