fot. picdeer.com

Jak poprzez klubową stronę internetową zakomunikowali działacze DPD Legionovii, budowa składu drużyny na nowy sezon powoli dobiega końca. Wisienką na tym wyjątkowo okazałym personalnym torcie ma być ściągnięcie do Legionowa nowej atakującej. Została nią utalentowana, zaledwie 20-letnia Kamila Dyduła.

Nowa, urodzona w grudniu 1998 zawodniczka legionowskiej ekipy pochodzi z Mielca, gdzie stawiała pierwsze sportowe kroki w tamtejszej Szóstce. Ostatnie dwa sezony mająca 187 cm wzrostu siatkarka spędziła w pierwszoligowej drużynie AZS Politechniki Gliwickiej, wcześniej zaś występowała w warszawskiej Sparcie.

W nadchodzącym sezonie dwudziestolatka będzie współtworzyć duet atakujących z Julie Oliveirą Souzą. – Chciałam gorąco przywitać wszystkich kibiców. Bardzo się cieszę, że dołączyłam do DPD Legionovii, dzięki czemu będę się mogła rozwijać pod okiem trenera Alessandro Chiappiniego. Mam nadzieję, że nabiorę doświadczenia i dużo się nauczę od starszych koleżanek w najwyższej lidze – powiedziała Kamila Dyduła po podpisaniu kontraktu, dodając: – Chciałabym przekazać kibicom, że liczę na ich doping i obiecuję dać z siebie wszystko na boisku. Do zobaczenia wkrótce w Legionowie!

Poprzedni artykułRowerem na podbój Europy
Następny artykułPrzebudowa na wylocie
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 51-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.