W poprzednią sobotę młodzi zawodnicy klubu UKS Delfin Legionowo udali się do Pułtuska, by uczestniczyć tam w kolejnych zawodach pływackich. Zdaniem trenerów starty szóstki pływaków należy zaliczyć do bardzo udanych, co potwierdzają poprawiane przez nich liczne rekordy życiowe.  

Udział w pułtuskich zawodach wzięło 260 zawodników z 25 krajowych klubów. Delfina Legionowo reprezentowała tuż za miedzą 6-osobowa grupa zdolnych sportowców, która pojechała tam pod opieką trenera Daniela Krepsa: Antonina Pietuch, Wiktoria Chorążak, a także Igor Kozłowski, Tadeusz Tyczyński, Jan Maciejewski i Dominik Rusak.

Na wyróżnienie zasługuje zwłaszcza Antonina Pietuch (rocznik 2010), zdobywczyni aż 4 złotych medali: na dystansach 50 m stylem dowolnym( 0:39.02), 50 m stylem grzbietowym (0:44.67), 50 m stylem motylkowym (0:47,41) i na dystansie 100 m stylem zmiennym (1:40.65). Trudno się dziwić, że z takimi wynikami również w punktacji generalnej „złota” Tosia była bezkonkurencyjna wśród zawodniczek ze swego rocznika.

Poprzedni artykułArmia (nie) od parady
Następny artykułSieroty na kołach
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 52-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.