Również i rezerwy Legionovii KZB Legionowo prezentują całkiem niezłą formę w zimowych meczach kontrolnych. Po emocjonującym spotkaniu, podopieczni Sebastiana Dziesiewicza pokonali na własnym boisku 3:2 Żbika Nasielsk.

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla rezerw Legionovii. Już w piątej minucie stracili bramkę i niemal od początku spotkania musieli gonić wynik. W 21. minucie, dzięki bramce zdobytej przez Piotra Szymańskiego, podopieczni trenera Dziesiewicza doprowadzili do remisu. Po zdobyciu bramki wyrównującej, legionowianie poszli za ciosem i po kolejnych 18 minutach udało im się wyjść na prowadzenie. Gola na 2:1 strzelił Maciej Szymański. W pierwszej połowie wynik meczu się już nie zmienił. Na przerwę zespoły schodziły przy jednobramkowym prowadzeniu Legionovii.

Po zmianie stron obie drużyny dążyły do podwyższenia swojego bramkowego posiadania. Jako pierwszym udało się to gospodarzom. Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Maciej Szymański i było już 3:1 dla „dwójki”. Mimo dwubramkowej straty, Żbik nie zamierzał jednak składać broni. W końcówce meczu udało im się strzelić drugą bramkę. Zabrakło im już jednak czasu na to, aby odprowadzić do wyrównania. Spotkanie zakończyło się więc jednobramkowym zwycięstwem Legionovii.

Legionovia II Legionowo – Żbik Nasielsk 3:2 (2:1)

Bramki: Maciej Szymański X2, Piotr Szymański.

Legionovia II: Krzysztof Bujalski – Krystian Omen, Piotr Rajchert, Piotr Bujalski, Jacek Lewandowski, Mikołaj Kozioł, Maciej Sobota, Patryk Cynt, Piotr Szymański, Patryk Sawicki.

Zagrali też: Maciej Kikolski, Dawid Żbikowski, Kacper Żołek, Jakub Lewtak, Szymon Dudzik, Artur Zabłocki, Mateusz Turkowski, Dominik Kamiński.