To drugi z zimowych sparingów, który Legionovia KZB Legionowo zremisowała. Sobotnie (23 lutego) wyjazdowe spotkanie z Pogonią Siedlce zakończyło się wynikiem 2:2. Pierwszą bramkę dla Legionovii zdobył nowy zawodniku klubu Karol Podliński, druga padła po strzale samobójczym.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszyli gracze Pogoni. Bramkę na 1:0 zdobyli w 22. minucie. Legionovia goniła wynik, ale w pierwszych 45. minutach spotkania żadnemu z jej graczy nie udało się pokonać bramkarza gospodarzy. Na przerwę zespoły schodziły więc przy jednobramkowym prowadzeniu siedlczan. Druga połowa spotkania nie mogła się zacząć lepiej dla podopiecznych trenera Marcina Sasala. Już w minutę po wznowieniu gry jego piłkarzom udało się doprowadzić do wyrównania. Bramkę na 1:1 zdobył nowy zawodnik Legionovii, Karol Podliński. W 70. minucie, po tym jak jeden graczy Pogoni wpakował piłkę do własnej siatki, było już 2:1 dla drużyny z Parkowej. Tego korzystnego wyniku nie udało się jednak utrzymać do ostatniego gwizdka sędziego. Tuż przed końcem spotkania gospodarze doprowadzili do wyrównania.

Kolejny sparingpartnerem Legionovii będzie Ząbkovia Ząbki. Mecz zostanie rozegrany w przyszłą sobotę (2 marca) o godzinie 14.00 na boisku rywala. Pierwsze w rundzie wiosennej ligowe spotkanie przed własną publicznością, Legionovia KZB Legionowo rozegra natomiast 16 marca o godzinie 15.00. Jej przeciwnikiem będzie Unia Skierniewice.