Kilkunastokrotnie miał kraść paliwo ze stacji benzynowych na terenie naszego powiatu i Warszawy. Wpadł dzięki skutecznej interwencji dzielnicowego z Komisariatu Policji w Nieporęcie. 30-letniemu Kamilowi K. grozi teraz do pięciu lat pozbawienia wolności.

Ostatnia stacja, którą 30-latek miał okraść znajdowała się na terenie gminy Nieporęt. Z relacji jej pracownika wynikało, że sprawca podjechał pod dystrybutor, zatankował swój samochód, następnie szybko odjechał nie płacąc za paliwo. Złodziej miał uciec w kierunku Marek. Dzięki szybkiej reakcji nieporęckiego dzielnicowego już w kilka minut po kradzieży, podejrzany został zatrzymany. Był nim 30-letni Kamil K. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że 30-latek mógł kraść paliwo także i z innych stacji benzynowych, również na terenie Warszawy. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu aż 13 zarzutów kradzieży paliwa na kwotę ponad 1500 złotych. O dalszym losie Kamila K. zadecyduje sąd.