Legionowski Orszak Trzech Króli.

3 KOMENTARZE

  1. Proponuję by orszak 3 króli w składzie: prezydent miasta, komendant policji i komendant straży miejskiej, przeszli oblodzonymi ulicami i nieodśnieżonymi chodnikami poza centrum Legionowa. Jak połamią na lodzie nogi to może wyślą swoich podopiecznych na obrzeża miasta bo to też jest Legionowo i ich obszar odpowiedzialności. Nie czekajcie na wiosnę, tylko weźcie się do roboty panowie i ruszcie tyłki w teren !!!

    • Śnieg padał od zarania… Nie pamiętam by w zimie lata temu szpitale były pełne połamańców. Niektórym wystarczy jednak 2 cm śniegu, żeby już wieścić apokalipsę i domagać się wydobywania spod białego puchu brudnego szarego i mokrego chodnika. A piachem sypnąć nie łaska? Zrzedzisz Pan!

      • Czytaj mądralo ze zrozumieniem. Obowiązek odśnieżania dróg mają właściciele dróg, a chodników właściciele posesji, zgodnie z prawem. Gdy właściciele nie wykonują tych czynności mamy po to straż miejską i policję, by te działania wymusić. Tymczasem służby porządkowe nie są zainteresowane tym obowiązkiem, zwłaszcza na obrzeżach Legionowa. Załóż okulary to zobaczysz więcej śniegu i lodu niż 2 cm, a w moim tekście nie znajdziesz wzmianki o szpitalach pełnych połamańców. Zobaczymy co powiesz jak sam połamiesz nogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here