fot. kslegionovia.pl

Pod koniec listopada, Legionovia KZB Legionowo ogłosiła na swojej stronie internetowej plebiscyt na Piłkarza Jesieni. Głosowanie trwało do połowy grudnia. Internauci zdecydowali, że najlepszym graczem Legionovii w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 został 21-letni pomocnik Eryk Więdłocha.

Za przyznaniem tytułu Piłkarza Jesieni zawodnikowi grającemu z numerem 9, oddano aż 161 głosów. Ogólnie w plebiscycie głosowało 653 osoby. Eryk Więdłocha w barwach Legionovii występuje od sezonu 2017/218. Wcześniej grał w rezerwach Legii Warszawa. W czterech pierwszych meczach obecnego sezonu na boisko, ten młody i utalentowany zawodnik, wchodził z ławki rezerwowych. Dopiero od wygranego 5:3 spotkania z Ruchem Wysokie Mazowieckie stał się jednym z podstawowych zawodników drużyny prowadzonej wówczas przez trenera Bartosza Tarachulskiego.

Ogółem tej jesieni 10 razy wybiegał na boisku w podstawowej jedenastce. Zagrał też w meczach Pucharu Polski z GKS Tychy i Górnikiem Zabrze. W całej rundzie jesiennej zdobył dla Legionovii KZB Legionowo cztery bramki, w tym trafienie na wagę trzech punktów w wygranym 1:0 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Poza tym trafiał jeszcze do siatki w spotkaniach z Polonią Warszawa, Pelikanem Łowicz i Zniczem Biała Piska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here