Na razie nie wiadomo jeszcze jak na wiosnę będzie wyglądała kadra Legionovii KZB Legionowo, ani kto ją będzie przygotowywał i prowadził w rundzie rewanżowej, wiadomo natomiast z kim legionowianie zmierzą się w zimowych sparingach.

W sumie na cały okres przygotowawczy klub zaplanował dziewięć gier kontrolnych. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 16 stycznia, a ostatnie 9 marca. W pierwszym meczu (16 stycznia) Legionovia KZB Legionowo zmierzy się KS Łomianki, 19 stycznia zagra z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, 26 stycznia ze Zniczem Pruszków, 30 stycznia z MKS Przasnysz, 2 lutego z Motorem Lublin, 9 lutego z Pelikanem Łowicz, 16 lutego z Polonią Warszawa a 23 lutego z Pogonią Siedlce. Na koniec okresu przygotowawczego legionowianie zmierzą się z Ursusem Warszawa. To spotkanie zaplanowano na 9 marca.

Póki co nie wiadomo jeszcze gdzie i w jakich godzinach będą rozgrywane poszczególne sparingi. O szczegółach klub ma na bieżąco informować. Pierwsze spotkanie ligowe w rundzie wiosennej Legionovia KZB Legionowo rozegra natomiast w weekend 16 – 17 marca, a jej przeciwnikiem będzie Unia Skierniewice.