fot. Facebook/LKS Lotos/LKSW Tajfun

Wielki sukces zawodniczki klubu Tajfun Legionowo, Sylwii Kaliś. Młoda kickbokserka jednogłośnie wygrała na punkty swój pojedynek na DSF 18 Kickboxing Challenge, który odbył się w ubiegły weekend w Ząbkach.

Walka zawodniczki legionowskiego Tajfuna odbywała się w ramach „Ladies Fight Night”, która była częścią 18. gali DSF. Sylwia Kaliś walczyła w kategorii do 56 kilogramów, a jej przeciwniczką była Klara Kleczkowska. Po zaciętym pojedynku, jednogłośną decyzją sędziów, jego zwyciężczynią została podopieczna legionowksiego klubu. „Mimo niezbyt wielkiego talentu ciężka praca procentuje! Jestem tego żywym przykładem. Na wczorajszej gali DSF 18: Romankevich vs Sarara po ponad roku wyrównałam swój rekord zawodowy (1-1-0). Nie byłoby to możliwe gdyby nie ogromne wsparcie i przygotowanie do walki przez Tomasz Szczepaniuk, Sebastian Domański i całego klubu LKS LOTOS / LKSW TAJFUN” – napisała po walce na swoim facebookowym profilu Sylwia Kaliś.

W innych pojedynkach odbywających się w ramach „Ladies Fight Night” zmierzyły się jeszcze Barbara Nalepka z Klaudią Suszczyńską oraz Iwona Nieroda z Volhą Zhurauskayą.