100 kobiet przedsiębiorczych w jednym miejscu, wiele ciekawych prelekcji, rozmowy z wyjątkowymi gośćmi i możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a nawet pokaz mody i to wszystko w jednym miejscu – legionowskiej Poczytalni. 18 listopada Legionowo przemówi kobiecym głosem, a to za sprawą trzeciej edycji Spinki Biznesu – Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych.

Energia, charyzma, motywacja – nie bez powodu te rzeczowniki są w języku polskim w rodzaju żeńskim. Udowodniły to nie raz uczestniczki konferencji Spinka Biznesu.- Wydarzenie skierowane jest do kobiet przedsiębiorczych, które prowadzą swoje firmy lub dopiero zamierzają ją otworzyć. Panele szkoleniowe będą prowadzone przez profesjonalne prelegentki z dużym doświadczeniem biznesowym. Zapraszamy też do strefy wystawców – swoje produkty i usługi będą prezentować firmy kierujące swoja ofertę dla kobiet i dla biznesu. Co roku wydarzenie organizowane jest podczas światowego tygodnia przedsiębiorczości, w okolicy światowego dnia przedsiębiorczości kobiet – informuje organizatorka wydarzenia i wiceprezes zarządu fundacji „Bizoon” Inez Powierża.
Wachlarz prelekcji przygotowanych na tegoroczne wydarzenie jest naprawdę szeroki. Szczegółowy rozkład każdej z nich można sprawdzić na plakacie obok. Jednak, jak zapewnia organizatorka, najbliższa edycja Spinki Biznesu pod hasłem „Mózg jest sexi” a będzie naprawdę wyjątkowa. – W maju został ogłoszony casting do programu metamorfozy, z którego wyłoniono 10 kobiet. Wybrana dziesiątka wzięła udział w pięciomiesięcznym procesie przemiany (głównie wewnętrznej). Uczestniczki metamorfozy spotykały się regularnie z mentorkami i brały udział w różnorodnych warsztatach, m.in. korzystając z pełnego procesu coachingowego, spotykając się grupowo i indywidualnie z trenerem personalnym czy korzystając z usług refleksolożki i masażystki holistycznie . 10 kobiet wzięło też udział w warsztatach z emisji głosy, spotkaniu z brafitterką czy warsztatach z makijażystą – tłumaczy Inez Powierża. Zwieńczeniem ich pracy nad swoją pewnością siebie będzie występ w pokazie mody zorganizowanym właśnie na konferencji. Towarzyszyć mu będzie koncert artystki Gośki Andrzejewskiej, która była zarazem mentorką grupy i na konferencji wystąpi też jako prelegentka.
Konferencja odbędzie się 18 listopada w legionowskie Poczytalni (ul. Kościuszki 8a). Kobieto! Jeśli chcesz wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu masz jeszcze szansę aby się zarejestrować na stronie: http://spinkabiznesu.bizoon.pl/#rejestracja
Organizatorem wydarzenia jest jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości BIZOON, której głównym celem jest promowanie idei przedsiębiorczości oraz działalności wspomagającej rozwój gospodarki
Prezydent Miasta Legionowo i Starosta Powiatu Legionowskiego objęli konferencję swoim honorowym patronatem.