Duży sukces odniosła w ostatnią niedzielę (16 września) Olimpia Walasiewicz trenująca w Legionowskim Towarzystwie Sportowym przy Centrum Szkolenia Policji. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików rozegranych w Sochaczewie wywalczyła ona brązowy medal.

Zawody zgromadziły reprezentantów klubów z czterech województw: mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego i lubelskiego. Oprócz walki o medale rywalizowali oni o nominację do wyjazdu na mistrzostwa Polski. W poszczególnych kategoriach kwalifikowało się od 4 do 6 zawodników. Olimpia, wygrywając dwa pojedynki, wywalczyła upragniony medal i została zakwalifikowana do mistrzostw kraju w grupie młodziczek z roczników 2003-04.

Podopiecznej trenera Jacka Kuźmińskiego z Sekcji Judo LTS wypada teraz życzyć powodzenia na mistrzostwach Polski, które 20 października odbędą się w Rybniku.

Poprzedni artykułWidoki na krajówkę
Następny artykułOgień tuż za progiem
Waldek Siwczyński
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 47-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.