Dilerskie trio zatrzymane

0
85
Zatrzymana z policjantem.

Handlowali narkotykami i w końcu trafili w ręce legionowskich policjantów. 28-letnia Paulina K., 33-letni Maciej W. i 34-letni Jerzy R. za swoją działalność mogą spędzić nawet 10 lat w więzieniu. Legionowska prokuratura zastosowała wobec każdej z zatrzymanych osób środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Kilka dni temu kryminalni z Legionowa, po intensywnej pracy operacyjnej zatrzymali dwóch mężczyzn i jedna kobietę podejrzanych o handel środkami odurzającymi – amfetaminą i mefedronem. 28-letnia Paulina K., 33-letni Maciej W. i 34-letni Jerzy R. trafili do aresztu. Jak się jednak okazało 34-latek miał na swoim koncie jeszcze jedno przestępstwo. – Policjanci dokonali przeszukania w miejscach zamieszkania zatrzymanych. W wyniku tych działań w mieszkaniu 28-letniej Pauliny K. ujawnili prawie 12 gram haszyszu oraz wagę elektroniczną zaś w aucie należącym do 34-letniego Jerzego R. 4 karty płatnicze nie będące jego własnością. Cała trójką usłyszała już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii a 34 latek dodatkowo zarzut przywłaszczenia cudzej rzeczy – informuje asp.szt. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.
Prokuratura Rejonowa w Legionowie wobec zatrzymanych zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za te przestępstwa może im grozić kara na wet do 10 lat pozbawienia wolności.

KG

fot.: KPP Legionowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here