Rezerwowe lanie

Rezerwy Legionovii KZB Legionowo nie dały szans kolejnemu przeciwnikowi i pewnie przypieczętowały swój awans do ligi okręgowej. Tym razem podopieczni Sebastiana Dziesiewicza 3:0 pokonali SRT Halinów. Strzelcem dwóch bramek był Olaf Martynek, jedno trafienie dołożył Mateusz Wajdzik.

Sobotni (26 maja) mecz rozgrywany na boisku w Legionowie od początku odbywał się pod dyktando gospodarzy. Legionovia dominowała niemal w każdym elemencie gry. Swoją dobrą dyspozycję oraz piłkarską wyższość podopieczni Sebastian Dziesiewicza potwierdzili już w pierwszej połowie spotkania, w trakcie której wbili przeciwnikom dwie bramki. Pierwszego gola strzelił Olaf Martynek, a tuż przed przerwą, po jego podaniu z rzutu wolnego, piłkę w siatce gości umieścił Mateusz Wajdzik.

Po zmianie stron przebieg spotkania wiele się nie zmienił. Gracze SRT Halinów wyprowadzili co prawda kilka groźnych kontr, ale defensywa Legionovii stała na posterunku i nie dopuściła do straty bramki. Wynik spotkania na 3:0 ustalił Olaf Martynek, który po raz drugi w tym spotkaniu wpisał się na listę strzelców.

Legionovia KZB II Legionowo jest obecnie druga w tabeli i traci do lidera 3 punkty. Nad trzecim ŁKS-em Łochów ma natomiast 11 punktów przewagi i jest pewna awansu do ligi okręgowej.

Legionovia II Legionowo – SRT Halinów 3:0 (2:0)

Bramki: Olaf Martynek x2, Mateusz Wajdzik

Legionovia II Legionowo: Jakub Stefaniak – Piotr Szymański, Bartosz Grzelak, Jakub Karabin, Maciej Ostrowski, Jacek Lewandowski, Mikołaj Kozioł, Mateusz Wajdzik, Abul Mazlum, Olaf Martynek, Karol Biliński