W kolejnym meczu PGNiG Superligi KPR Legionowo podejmował na własnym parkiecie Meble Wójcik Elbląg. Niestety, nie był to dobry mecz w wykonaniu podopiecznych Marcina Smolarczyka.

Pierwsza połowa nie zwiastowała jeszcze katastrofy. KPR starał się narzucić swój styl gry, w pewnym momencie miał nawet cztery bramki przewagi. Niestety, im dłużej trwał mecz tym gorzej prezentowali się zawodnicy KPR-u, których tego dnia zawodziła w głównej mierze skuteczność. Nawet najlepszy strzelec zespołu Kacper Adamski nie radził sobie pod bramką gości. Pierwsza odsłona meczu skończyła się minimalnym prowadzeniem KPR-u 12:11.
W drugiej odsłonie meczu do głosu doszli gracze z Elbląga zaczęli wykorzystywać liczne błędy w obronie, które popełniali legionowianie. Dodatkowo przez pierwsze piętnaście minut KPR zdołał rzucić jedynie dwie bramki. Wszystko to złożyło się na przykrą i niespodziewaną porażkę KPR-u 20:25.

KPR Legionowo – Meble Wójcik Elbląg 20:25 (12:11)
KPR Legionowo:Krekora, Kujawa, Wyrozębski – Grabowski – 5,Rutkowski – 3, Ciok – 2,Ignasiak – 2, Kowalik – 2, Adamski – 2, Brinovec – 1, Gawęcki – 1, Niedziółka – 1, Suliński – 1, Fugiel, Jędrzejewski, Miecznikowski.

Meble Wójcik Meble:Fiodor, Kiepulski, Ram – Szopa – 6, Kupiec – 5, Moryń – 4,Koper – 3, Grzegorek – 3, Adamczak – 2, Netz – 1, Tórz – 1, Miedziński, Lachowicz, Załuski, Nowakowski.