To był bardzo dobry weekend dla legionowskiego sportu. Najpierw siatkarki pokonały KSZO, a w niedzielę KPR Legionowo sprawił niespodziankę pokonując wyżej notowaną Stal Mielec.

KPR od początku spotkania narzucił rywalom swoje warunki i szybko objął prowadzenie 3:1. Goście starali się odrabiać straty, zbliżyli się w pewnym momencie na jedno trafienie, ale drużyna Marcina Smolarczyka opanowała sytuację i na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 15:10 dla KPR-u.

W drugiej odsłonie meczu KPR kontynuował dobrą grę, w roli najskuteczniejszego strzelca Kacpra Adamskiego zastąpił Kamil Ciok, którego rzuty nękały defensywę mielczan. Na pięć minut przed końcem spotkania KPR prowadził 28:18 i było jasne, że nic już nie pozbawi legionowskiej drużyny zwycięstwa. Ostatecznie mecz zakończył się zasłużoną wygraną KPR-u 31:23.

KPR Legionowo – Stal Mielec 31:23 (15:10)

KPR Legionowo:Krekora, Kujawa, Wyrozębski – Ciok – 8, Adamski – 5, Brinovec – 5, Grabowski – 3, Ignasiak – 3, Rutkowski – 3, Suliński – 2, Niedziółka – 1,Kowalik – 1, Jędrzejewski, Miecznikowski, Fugiel, Gawęcki,

Stal Mielec:Lipka – 2, Wiśniewski – Krępa – 5, Sarajlić – 4, Krupa – 4, Janyst – 3, Wilk – 2, Mochocki – 1,Rusin – 1, Cuzić – 1, Basiak, Kłoda, Ćwięka, Kawka, Skuciński.