KZB Legionowo sp. z o.o. zachęcało już do spędzenia ferii na lodzie, teraz nadszedł czas na ferie w wodzie. Miłośników aktywnego wypoczynku Pływalnia Miejska zaprasza do udziału w grach i zabawach w wodzie.

W czasie ferii zimowych kadra ratownicza basenu przy ul. Królowej Jadwigi przygotowała szeroką ofertę dla dzieci i młodzieży, którzy wykupią bilet wstępu. Piłka siatkowa – wodna, koszykówka wodna, wyławiane przedmiotów z dna basenu, zawody pływackie na czas oraz sztafety, a także gry i zabawy drużynowe pod czujnym okiem ratowników, będą odbywać się od środy do piątku w godzinach 10.00 – 17.00. Ze względów bezpieczeństwa limit osób przebywających w ciągu danej sesji na basenie nie może przekraczać 24 osób.

Tym, którzy skuszą się na wodny wypoczynek, przypominamy, że głębokość basenu w najpłytszym miejscu wynosi 1 m 17 cm, a dzieci o wzroście poniżej 1 m 40 cm muszą tam przebywać pod opieką osoby pełnoletniej. Każdy korzystający z basenu powinien zabrać ze sobą czepek, klapki, ręcznik i mydło. – Nie idź na basen na czczo. Ale też nie jedz nic 40 minut przed pływaniem. Nie przychodź na basen, gdy masz katar, kaszel lub otarcia naskórka – przypominają organizatorzy.
AnKa