Koszykarze Legionu Legionowo drugi raz w tym sezonie spotkali się z KS Pułaski Warka i po raz kolejny sprawili rywalom srogie lanie.

Pierwsza kwarta nie wskazywała na wysokie zwycięstwo Legionu, który przegrał ją 17:20. Im dłużej trwał jednak mecz, tym podopieczni Przemysława Raczyka radzili sobie lepiej. W drugiej odsłonie spotkania rzucili 21 punktów przy jedynie 12 gospodarzy. W trzeciej kwarcie praktycznie rozstrzygnęli losy rywalizacji wygrywając 24:12. Ostatnia część spotkania to już totalna dominacja Legionu, który nie dał szans gospodarzom wygrywając 32:16, a w całym meczu 94:60.

KS Pułaski Warka – KS Legion Legionowo 60:94 (20:17, 12:21, 12:24, 16:32)

KS Legion Legionowo:Lewandowski – 21, Kostecki – 17, Kosiński – 13, Teklak – 11, Łopaciński – 8, Pawłowski – 7, Mikos – 6, Zawistowski – 6, Powierża – 3, Piasecki – 2.