Legion Legionowo wrócił z tarczą z wyprawy do Piaseczna. Zespół, który miał bardzo trudny początek sezonu, zdaje się wracać na odpowiednie tory, a wygrana 88:68 z MUSK Piaseczno z pewnością znacząco podniosła morale w drużynie.

Początek spotkania stał pod znakiem dominacji Legionu, który nie pozwalał gospodarzom na nic. Koszykarze z Legionowa zdobywali kolejne punkty, czemu biernie przyglądali się bezradni gracze MUKS-u. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 23:9 i wiadomo było, że Legion jest tego dnia w dobrej dyspozycji. Druga kwarta była bardzo wyrównana, ale i tak Legion zdołał wygrać ją 29:28. W trzeciej części meczu do pracy wzięli się gracze z Piaseczna, ale podopieczni Przemysława Raczyka opanowali sytuację i przypieczętowali swoją dobrą grę zwyciężając w czwartej kwarcie 20:11, a w całym meczu 88:68.

MUKS Piaseczno – KS Legion Legionowo 68:88 (9:23, 28:29, 20:16, 11:20)

KS Legion Legionowo:Marcin Teklak – 26,Przemysław Lewandowski – 20, Maciej Łopaciński – 10, Marcin Mikos – 9,Jeremi Kosiński – 6, Patryk Pawłowski – 6, Dawid Bandurski – 6, Mateusz Zawistowski – 5,Krzysztof Piasecki, Kamil Rybałtowski.