Siatkarki Legionovii Legionowo wygrały pierwsze spotkanie w sezonie. Podopieczne Macieja Bartodziejskiego potrafiły podnieść się po niezbyt udanym początku rozgrywek i w dobrym stylu pokonały 3:1 Impel Wrocław.

Legionowianki zdawały sobie sprawę, że Impel jest zespołem z którym mogą powalczyć i zrobiły wszystko by zdobyć pierwsze punkty w sezonie. Prowadzone przez kapitalnie grającą Annę Bączyńską, pewnie wygrały dwa pierwsze sety – do 18 oraz do 14. Wydawało się, że już nic nie jest w stanie zatrzymać rozpędzonej drużyny z Legionowa. Niestety w trzecim secie do głosu doszły gospodynie, które po zaciętej walce wygrały tę partię 25:22. Czwarty set był niezwykle wyrównany i przy stanie 15:15 sympatycy legionowskiej drużyny, zaczęli przypominać sobie dramatyczną skuteczność, jaką prezentował zespół w tie-breakach. Legionvia nie dała sobie jednak wyrwać wygranej i zwyciężyła 25:22. MVP meczu została zdobywczyni 27 punktów Anna Bączyńska.

Impel Wrocław – Legionovia Legionowo 1:3 (18:25, 14:25, 25:22, 22:25)

Impel:Nichol, Szczurowska, Murek, Trojan, Gałucha, Chojnacka, Stenzel (libero) oraz Wawrzyniak, Gierak.

Legionovia:Jasek, Pacak, Mikołajewska, Bączyńska, Alagierska, Szpak, Korabiec (libero) oraz Mielczarek, Grabka, Adamek (libero).

MVP: Anna Bączyńska (Legionovia Legionowo).