Poszukiwani świadkowie tragedii

0
805

Legionowska policja oraz prokuratura poszukują świadków tragicznego wypadku, do którego doszło 8 sierpnia około godziny 15.30 na drodze wojewódzkiej nr 631 w Wólce Radzymińskiej. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z lawetą, zginęły trzy osoby, a jedna została ranna. Wśród ofiar było dwuletnie dziecko.

Samochód marki renault , kierowany przez 29-letniego mężczyznę jechał od strony Nieporętu w kierunku Marek. W pewnym momencie auto znalazło się na lewym pasie jezdni i zderzyło się z nadjeżdżająca z naprzeciwka lawetą marki Star. W wyniku uderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca renault, jego 32-letnia partnerka oraz ich dwuletnie dziecko. Kierowca lawety został ranny.

Śledztwo w sprawie tego tragicznego w skutkach wypadku prowadzi legionowska prokuratura oraz policjanci z komisariatu w Nieporęcie. Śledczy proszą wszystkie osoby, które mogą być świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w siedzibie Komisariatu Policji w Nieporęcie przy ul. Wojska Polskiego 3 lub telefoniczny – całodobowo – z dyżurnym jednostki 22 774 87 57 oraz tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo na adres: legionowo@policja.waw.pl.