Młodzi strażacy z Woli Kiełpińskiej na krótkim obozie

1
214

Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działający przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Kiełpińskiej w gminie Serock, w minionym tygodniu udali się do Błędowa, gdzie nad rzeką Wkrą, przygotowywali się do wrześniowych zawodów strażackich. Był to też czas odpoczynku i integracji dla druhów i ich opiekuna dh Piotra Puzio.

Podczas krótkiego obozu, nie zabrakło ćwiczeń z gaszenia pożarów czy udzielania pomocy ofiarom wypadków drogowych. Członków MDP poprzez codzienne apele, zaprawy czy ćwiczenia, przygotowywano przez opiekuna do wrześniowych zawodów powiatowych w sporcie pożarniczym.

Poza zajęciami czysto strażackimi, był również czas na spływ kajakowy czy wspólne ognisko. MDP w Woli Kiełpińskiej jest jedną z dwóch prężnie działających młodzieżowych drużyn na terenie powiatu legionowskiego. Liderem pozostaje OSP Kałuszyn, gdzie znajduje się zarówno Młodzieżowa jak i Dziecięca Drużyna Pożarnicza.

/MK/

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułAkcja ratunkowa na plaży w Wieliszewie
Następny artykułDrugi mecz, druga porażka
Redakcja
Gazeta Miejscowa / Telewizja Legionowo | ul. Piłsudskiego 3, 05-120. Legionowo. Telefon: 515 267 766, fax: 22 774 11 17, email. gazeta@miejscowa.pl

1 KOMENTARZ

Comments are closed.