Wygląda na to, że przebudowa trzeciego odcinka drogi krajowej nr 61 przebiegającego przez Legionowo zmierza powoli do szczęśliwego końca. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i autostrad podpisała dzisiaj umowę z wykonawcą tej inwestycji. Będzie ona realizowana w formule „Projektuj i buduj”. Przez najbliższy rok będą więc trwały prace projektowe, a realizacja robót ma nastąpić między trzecim kwartałem 2018 roku, a trzecim kwartałem 2020 roku.

6 KOMENTARZE

  1. Neksek – dziękuję że to podniosłeś. No właśnie, co mogło zrobić miasto… Roman obtrąbił przed wyborami swój sukces w sprawie przebudowy choć nie mógł nic zrobić. A naiwni uwierzyli. Miejmy nadzieję że tylko tamten raz.

  2. Lulu: tak sobie bredzisz amatorsko, czy zawodowo? To jest droga krajowa w gestii GDDKiA, więc co mogło tu zrobić miasto?

  3. Hahaha…. dobry kabaret:-) Towarzysze adoracyjni twórców „Podłej Zmiany” z pis zamierzają spijać nektar z pracy poprzedników? To sukces PO, pis nie zdążyło pokrzyżować ambitnych planów poprzedników

  4. Nareszcie. Swoich obietnic przedwyborczych w mojej opinii nie byli w stanie wypełnić Roman z Grabcem, musiała to uczynić „dobra zmiana”. Zapamiętamy za rok…

Comments are closed.