Seroccy policjanci w trakcie kontroli drogowej w Zegrzu zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mieli przy sobie marihuanę i tabletki ecstasy. 19-letni Przemysław S., 20-letni Jakub K. oraz 21-letni Paweł G. trafili do policyjnej celi. Mężczyźni przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze. Grozi im do 3 lat więzienia.

Około godziny 2.00 w nocy z 23 na 24 czerwca policjanci na ulicy Groszkowskiego w Zegrzu zatrzymali do kontroli drogowej opla. – W samochodzie podróżowało trzech młodych mężczyzn – mieszkańców powiatu grodziskiego. Osoby te na widok policji zaczęły się nerwowo zachowywać. Mundurowi mieli przeczucie, że mężczyźni mogą coś przed nimi ukrywać. W trakcie szczegółowej kontroli policjanci znaleźli susz roślinny oraz cztery tabletki narkotyku o nazwie ecstasy – relacjonuje rzecznik KPP Legionowo podkom. Emilia Kuligowska.
19-letni Przemysław S., 20-letni Jakub K. oraz 21-letni Paweł G. zostali zatrzymani i i trafili do aresztu. Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Przyznali się do winy i dobrowolnie podali karze. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

KG