fot: Marcin Fabijańczuk

Wisła Jabłonna zwycięstwem nad Bednarską Warszawa przypieczętowała fantastyczny sezon. Wygraną piłkarze Wisły zapewnili sobie pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Podopieczni trenera Ryszarda Stromeckiego rozpoczęli spotkanie od mocnego uderzenia. Już w 6 minucie meczu jeden z zawodników Wisły niczym Rory Delap, wrzucił piłkę w pole karne. Futbolówka spadła pod nogi niezawodnego Jarosława Kowalskiego, który strzelił pierwszą bramkę meczu.Kowalski miał swój udział w drugim trafieniu. Napastnik Wisły był faulowany w polu karnym. Do jedenastki podszedł Paweł Madej i pewnym strzałem zamienił ją na bramkę. Tuż przed przerwą rozgrywający świetne zawody Madej podwyższył na 3:0.W drugiej połowie Wiślacy nie zamierzali zwalniać tępa. Fantastyczną zespołową akcję wykończył mocnym uderzeniem Michał Banaszek. W 67 minucie padła bramka dla Bednarskiej jednak było to jedyne na co było stać tego dnia gości z Warszawy. Wisła nie powiedziała ostatniego słowa i 69 minucie na 5:1 podwyższył Tomasz Tomaszek. Dzieła zniszczenia dopełnił Paweł Madej, który w 78 minucie spotkania skompletował Hat-Trick.

Po końcowym gwizdku rozpoczęło się świętowanie sukcesu jaki odniósł klub z Jabłonny. Wisła po dwóch sezonach spędzonych w „B” klasie wraca do wyższej klasy rozgrywkowej. Wielka w tym zasługa trenera Ryszarda Stormeckiego.

Wisła osiągnęła wielki sukces. Przed klubem z Jabłonny kolejny sezon w którym czekać będą nowe wyzwania. Oby był równie udany co ostatni.

K.S Wisła Jabłonna – K.S Bednarska Warszawa 6:1 (3:0) Skład: Tomasz Kokosiński – Piotr Małyszew, Maciej Lech(55; Tomasz Wierzbiski), Łukasz Majewski(63′ Mikołaj Kropicz), Zbigniew Marzęcki(75′ Mateusz Bytomski) – Jarosław Kowalski(71′ Adam Podgórski), Mateusz Kowalski, Michał Banaszek, Adam Fronczek – Tomasz Tomaszek – Paweł Madej

1:0 6′ Jarosław Kowalski (as. Paweł Madej) 2:0 28′ Paweł Madej (rzut karny) 3:0 42′ Paweł Madej (as. Adam Fronczek) 4:0 50′ Michał Banaszek (as. Adam Fronczek) 4:1 67′ K.S Bednarska Warszawa 5:1 69′ Tomasz Tomaszek (rzut karny) 6:1 78; Paweł Madej (as. Michał Banaszek)