Wisła Jabłonna dopięła swego i wywalczyła awans do „A” klasy! Drużyna z Jabłonny przegrała wprawdzie z AP Marcovią II Marki 0:1, ale punkty straciła również niespodziewanie Bednarska Warszawa.

Mecz z Marcovia, był spotkaniem drużyn, które okupowały dwa pierwsze miejsca w tabeli. Podopieczni Ryszarda Stromeckiego potrzebowali jedynie punktu, by zapewnić sobie awans bez oglądania się na wyniki pozostałych spotkań. Niestety, pomimo dobrego początku i kilku niezłych sytuacji, Wisła nie była w stanie objąć prowadzenia. Skuteczniejsi okazali się gospodarze, którzy w 22 minucie spotkania zdobyli bramkę. Wisła starała się wyrównać, swoje sytuacje mieli także piłkarze z Marek, ale wynik nie uległ już zmianie i trzeba było czekać na rozstrzygnięcie meczu Mazura II Radzymin z Bednarską. Mecz w Radzyminie zakończył się niespodziewanym zwycięstwem gospodarzy, którzy odarli warszawski klub z nadziej na promocję. Tym samym Wisła po dwóch sezonach spędzonych w „B” klasie awansowała do wyższej klasy rozgrywkowej. Jest to olbrzymi sukces klubu z Jabłonny, który cały czas walczy o zajęcie pierwszego miejsca w tabeli.

W następnej kolejce Wisła zmierzy się na wyjeździe z Dębem II Wieliszew. Rozgrywki zakończy meczem z Bednarską na własnym stadionie.

Marcovia II Marki – Wisła Jabłonna 1:0
Bramka:Adrian Marczak 22
Żółta kartka:S. Mogielnicki, Marczak – Małyszew
Sędziowała:Martyna Kozieł
Widzów:80
Marcovia II:Bestry – S. Mogielnicki (80 Wojda), Kozłowski, Styczyński, Grochowski – Marczak, Stromecki (90 Ciszewski), Świniarski, Lachowicz, Goławski – Melon (66 Kraśnicki)
Wisła:Kokosiński – Małyszew, Majewski, Banaszek, Marzęcki – Wierzbicki, M. Kowalski, Gałązka, Bytomski (76 Lech) – J. Kowalski (71 Podgórski), Fronczek

Mazur II Radzymin – Bednarska Warszawa 4:1
Sędziował:Emil Jędrzejewski