Cykliczne potańcówki, organizowane od ubiegłego roku w Parku Zdrowia, okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Nic więc zatem dziwnego, że od kiedy tylko zrobiło się ciepło, wielu mieszkańców Legionowa pytało się „Kiedy i w tym roku tam potańczymy?”. Jak się okazuje, już niedługo. Pierwszą potańcówkę zaplanowano na 10 czerwca.

Wszystkie zabawy taneczne w Parku Zdrowia będą się odbywały w godzinach 19.00 – 22.00. Na pierwszą, czyli 10 czerwca zaplanowano też występ Senioritek. Kolejne dancingi będą się odbywały: 24 czerwca, 1, 15 i 22 lipca oraz 19 i 26 sierpnia. Oprócz tego w dniach 8 i 29 lipca oraz 5 sierpnia, również w Parku Zdrowia, odbędzie się dyskoteka z muzyką współczesną (godzina 19.00 – 22.00).

Podobnie jak przed rokiem, do Legionowa wrócą też Wieczory Kameralne. 23 czerwca na Rynku Miejskim odbędzie się koncert „Tango Nuevo”, 7 lipca w Parku im. Kościuszkowców (osiedle Piaski) „Mieczysław Fogg – wspomnienia dawnych dni”, 4 sierpnia w Parku im. Tadeusza Kościuszki  (Bukowiec) „Pod dachami Paryża” i 25 sierpnia w MOK przy ul. Targowej „Sing a swing”.